• Ново
модни бижута за жени, 925 бижута, сребърно покритие / GMQFXDZLE449 NIEEOQES

модни бижута за жени, 925 бижута, сребърно покритие / GMQFXDZLE449 NIEEOQES

Rating 
BGN 4.00
BGN 4.38
-9 %

Брой продукти
На склад

Размер : см Тегло :

Други функции

Тип обици:
Обеци за капка
Фини или модни:
Мода
Тип артикул:
Обеци
Материал:
Метал
Стил:
Моден
Форма модел:
Неправилен
Пол:
Жени
Номер на модела:
обица
is_customized:
No
Тип метали:
Сребърен
цвят:
Сребърен Покрит

Най-добри сделки